Caldera Villas
| Wi-Fi | Αθλητικές δραστηριότητες Κατάδυση Ελεύθερη κατάδυση Πεζοπορία | Σπα & Ευεξία Μασάζ σε όλο το σώμα Μασάζ πλάτης |
| Χώρος για καπνιστές Ειδική αίθουσα καπνίσματος | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Caldera Villas Σουφριέρ προσφέρει θέα στη θάλασσα, και βρίσκεται άνετη τοποθεσία, σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το Μουσείο Morne Coubaril Estate. Το ξενοδοχείο παρέχει ιδιωτικό χώρο στάθμευσης και Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.
Diamond Waterfalls, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Ηφαιστειακό Σύμπλεγμα των Πιτόν που βρίσκεται σε απόσταση 2,1 χλμ.
Το διαμέρισμα Caldera Villas προσφέρει αίθριο, μπαλκόνι και εξωτερικό χώρο καθιστικού, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το διαμέρισμα διαθέτει walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα για την άνεση σας. Το μπάνιο επίσης διαθέτει πετσέτες.
Το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες. Ο σταθμός λεωφορείων Soufriere είναι επίσης σε απόσταση 400 μέτρων. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει στους επισκέπτες πρόσβαση σε εσωτερική αυλή.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Superman Falls1,8 χλμ.
- Φυσικό Μονοπάτι Tet Paul4,1 χλμ.
- Μικρό Πιτόν3 χλμ.
- Παραλία Jalousie Beach3,5 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σεντ Λουσία Χεβανόρα Αεροδρόμιο36 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Ειδική αίθουσα καπνίσματος
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- VIP check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κέντρο Spa
- Μασάζ πλάτης
- Μασάζ σε όλο το σώμα
- Μασάζ πελμάτων
- Κατάδυση
- Ελεύθερη κατάδυση
- Πεζοπορία
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Πλύσιμο ρούχων
- Στεγνοκαθαριστήριο
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Επιτραπέζια παιχνίδια
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Caldera Villas;
Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Caldera Villas στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Caldera Villas;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Caldera Villas αποτελεί 154$. - ❓
Στο το διαμέρισμα Caldera Villas έχει πάρκινγκ;
Το το διαμέρισμα Caldera Villas παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου.